Konya’da faaliyet gösteren hukuk büromuz, Avukat Yusuf Tahtacı tarafından kurulmuştur. Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlık, aile ve boşanma hukuku, miras hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku ve birçok alanda hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet kapsamında müvekkil memnuniyetini her seferinde daha yukarıya çıkaracak adımlar atmak için çalışıyoruz.

Müvekkillerimize vermiş olduğumuz hukuki hizmetler kapsamında; onların sektör içindeki ihtiyaç duyduğu hukuki eksikliği özenle tespit eder ve o alandaki eksiklikleri gidermeleri için titizlik göstererek güvene ve samimiyete bağlı çalışmalar yürütürüz.

Misyonumuz

Avukat Yusuf Tahtacı Hukuk Bürosu’nun misyonu, müvekkillerine yüksek kaliteli, ahlak kurallarına uygun hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müvekkillerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılayarak büromuzun müvekkil memnuniyeti politikasını uygulamak için gayret gösteriyoruz. Kuralımız her müvekkile her seferinde başarılı sonuç elde etmektir.

Değerlerimiz

Çalışmalarımızın ve yaşamlarımızın tüm yönlerinde dürüstlüğe değer verip; kararlarımızda, eylemlerimizde ve iletişimlerimizde en yüksek ahlaki standartları uygulamak için çalışıyoruz.